Arama Robotu
1080P
Diriliş
MultiDil

Diriliş

MPAA: R
  •  Süre:
  •  Yapım Yılı: 2015
  •  Gösterime Giriş Tarihi: 22 Ocak 2016
  •  Ülke: ABD
Hugh Glass İskoç kökenli bir avcıdır. Vahşi hayvanları kürkleri ve derileri için avlayan bir şirket için bir grupla beraber çalışmaktadır. Bugün Dakota adı verilen bölgede avlanan ekip, hem kızıl derililerin hemde Fransız askerlerin tehdidi altında çalışmaktadır. Bir gün aynı bölgede avlandıktan sonra Hugh'un başına çok talihsiz bir olay gelir. Hugh bir ayının saldırısı sonucunda ağır biçimde yaralanmıştır. Ekip arkadaşları Hugh'un yaşama şansının olmadığını düşünürler ve kendilerini yavaşlatacağına inandıkları için, Hugh'u o halde kaderiyle baş başa bırakırlar. Hugh ile beraber olan oğlunu da öldürürler. Hugh Glass vahşi doğada ölümcül yarasıyla tek başına kalmıştır. Ama yılların verdiği deneyim sayesinde bir şekilde hayata tutunmayı başarır. İyileştikten sonra ise tek amacı vardır. Oğlunu öldüren John Fitzgerald'dan intikamını almak. Bu intikam uğruna tüm Amerika'yı bir uçtan bir uca katedebilecek enerjiye sahiptir. 
The Revenant filmi 2016 Oscar ödüllerinde; en iyi erkek oyuncu, en iyi yönetmen ve en iyi görüntü yönetmeni dallarında 3 oscar ödülü kazanmıştır. 

 6729İZLENME

 3FAVORİ

 8.3İMDB

Detay
  Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Üye
  TiMi90 27 Ocak 2016, Çarşamba
Admin tebrik ederim daha yeni vizyona girmiş bir filmi bulup yayınlamışsın ellerine sağlık.
Ama izleyecek arkadaşlar gidip başka izleyin çok aptalca bir film bence.
Avatar
Ziyaretçi
ömer polat 12 Nisan 2016, Salı
I think :filmin büyük bir bölümü durağan olsa da: içsel hesaplaşmalar ile duygular filimle birlikte akıp gitmiş.
Avatar
Üye
  eolithic63 14 Aralık 2016, Çarşamba
harika bir film leonardo dicaprio bu filmde hayatının rolünü oynamış inanılmaz bir performans sergilemiş sizde izlerken hak vereceksiniz
  Benzer Filmler